Yardım

Ticarete yeni başlayan veya ticarette henüz 3 senesini doldurmamış KOBİ adaylarımız ve KOBİ’lerimiz için başlangıçtaki doğru harita Girişim Haritası olacaktır. İşletmesi için bir büyüme operasyonu düşünen KOBİ’lerimiz için ise başlangıçtaki doğru harita Gelişim Haritası’dır. Belirgin alanları kapsayan E-Ticaret Haritası, Dış Ticaret Haritası, Franchise Haritası ve Satış- Pazarlama Haritası ise bu alanlarda bir operasyon planlayan KOBİ’lerimiz ve KOBİ adaylarımız için hazırlanmıştır. Fakat bu haritalara geçmeden önce mevcut durumunuza göre öncelikle Girişim Haritası ve/veya Gelişim Haritası ile başlamanızı öneririz.
Sizin için hazırladığımız Finansal Analiz araçlarına girmiş olduğunuz veriler bir raporlama ekranı olarak karşınıza gelir. Bu noktada verilerin doğruluğunu, özel durumlar hariç, teyit edebiliriz. Bu Raporlama ekranında aldığınız sonuçların esas amacı size finansal durumunuz ile ilgili bir fikir verebilmektir. Bu sebepten yatırımınızı yapmadan önce bir uzmandan yardım almalı ve en doğru ve nihai bilgiye bu şekilde ulaşmalısınız.
Yol Haritam için hazırlanmış tüm haritalar sizin seçimlerinize göre şekillenen interaktif haritalardır. Haritaların içindeki karar noktalarında verdiğiniz kararlar daha sonraki adımlarda göreceğiniz içeriği şekillendirir. İsterseniz bu karar noktalarına geri dönüp farklı seçimler yaparak haritanızı her seferinde yeniden şekillendirebilirsiniz.
Aynı anda birkaç farklı haritayı okuyabilir, aynı haritayı farklı cevap kombinasyonlarıyla çoğaltabilirsiniz.
Haritaları kullanabilmeniz ve daha doğru bir kullanıcı deneyimi yaşayabilmeniz için öncelikle sisteme giriş yapmalısınız. Sisteme giriş yaparak oluşturacağınız profiliniz, Yol Haritam içindeki tüm aktivitelerinizi saklayarak, istediğiniz zaman, kaldığınız yerden devam edebilmenizi sağlayacak.